nutki Webplayer Webplayer Media Player Real Player WinAmp
Zostań prezenterem Radia Śląsk, czekamy na Ciebie!


Kontakty

                     
 Kontakt 

Redakcja:
++49 2451 9323854

          Telefax:           
++49 2451 9322938

Audycja na telefon:
++49 2451 9324234

Sluchaj nas przez telefon:
++49 345483410080

Gadu Gadu radiowe:

45988052

   E-mail:redakcja@radioslask.pl

 


Kontakt w sprawie reklamy

 

reklama@radioslask.pl


office-manager@radioslask.pl

Uwagi techniczne

 

Uwagi techniczne proszymy zgloszac na redakcja@radioslask.pl

 

Kontakt z prezenterami

Karin z Aachen

Admin Radia Śląsk, Administracja, Prezenterka PREMIERA 29.07.2010

e-mail: karin@radioslask.pl

Leo z Aachen

Admin Radia Śląsk, Dzial Techniczny Radia, Prezenter PREMIERA 29.07.2010

e-mail: leo@radioslask.pl

Tereska z Kudowy Zdroj

Office-Manager, Prezenterka PREMIERA 01.07.2012

e-mail: tereska@radioslask.pl

Jupp z Kerpen

Prezenter od 02.05.2013

e-mail: jupp@radioslask.pl

Dani z Czyzowic

Admin Księgi Gości, Prezenterka od 02.05.2013

e-mail: dani@radioslask.pl

Aktualno audycjo
Radio Slask *** Weekendowy Poranny Budzik prowadzi Mateo
Gro dlo Wos
Mateo

 


Już od
10:00
na antenie radia
ania

0730 -1000 Weekendowy Poranny Budzik Mateo
1000 -1300 Muzyka lagodzi obyczaje ania
2000 -2200 Roz się godo, raz się mówi Nicole i Mateo

zobocz wiyncyj

Przyjaciele Radia ŚLĄSK

 Polecamy



 Kosciol w Chrzastowicach

Co niedziela i swieta transmisja
Mszy Sw o godz 7.30   9.30   10.45
z Kosciola Niepokalanego Poczecia NMP w Chrzastowicach


Transmija Mszy Sw

 

Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów
transmisja na żywo

Msze św. w dni powszednie:
6:00, 7:00, 7:30, 8:00 (j. łaciński), 9:30,
11:00, 13:30*, 14:30*, 15:30, 16:45*,
17:30* 18:30

Msze św. w soboty:
6:00, 7:00, 7:30 8:15 (j. łaciński), 9:30,
11:00, 12:00,15:30, 18:30

Msze św. w niedziele i święta:
6:00, 7:00, 8:00 (j. łaciński),9:30, 11:00,
12:00, 14:00,
15:30, 16:45*,
17:00, 18:30, 20:15
*Msze św.dodatkowe

Codziennie o 21:00 Apel Jasnogórski

Zasłonięcie Cudownego Obrazu:
12:00 w dni powszednie,
13:00 w soboty, niedziele i uroczystości

Odsłonięcie Cudownego Obrazu:
6:00 codziennie, 13:30 w dni powszednie,
14:00 w soboty, niedziele i uroczystości

zamieszczono za zgodą
Dyrektora Radia Jasna Góra

 




Odwiedzin
 

RADIO POSIADA LICENCJE GEMA & GVL © Radio Śląsk 2010-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Polityka cookie ...